"Wieża" zdobyta!

Po bardzo ciężkim meczu na trudnym terenie 3 punkty jadą do Sieniawki! Gospodarze niczym Nas nie mogli zaskoczyć, przez całe spotkanie grali długie piłki do na napastników. Nasz zespoł chcący grać i rozgrywać piłkę, miał spore wyzwanie aby dokładnie podać piłkę, gdyż za każdym razem przkodą był nie tyle rywal co boisko. To właśnie był jedyny atut gospodarzy. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać, aż do 40', w której Gawroński decyduje się na strzał, bramkarz wybija piłkę do której dopada Bronowicki, a ten silnym strzałem od poprzeczki daje Czarnym prowadzenie. W przerwie doszło do zmiany w defensywie, Tokarskiego zastąpił Longier. W 60' po rzucie rożnym, który wykonuje Lech, piłkę głową do bramki kieruje Piwko! Prowadzimy 2-0 ale mając na uwadzę to gdzie gramy i w jakich stylu odbywa się mecz ani trochę nie można odpuśćić. Minął zaledwie kwadrans, a już mieliśmy remis. W 85' po kolejnym rzucie rożnym zdobywamy bramkę. Wrzutka na krótki słupek Lecha, przedłuża Gawroński, akcje zamyka Longier, który silnym strzałem pod poprzeczkę daje Czarnym 3 punkty!

Brawo za walkę Czarnuchy!!!