Zwycięstwo na inauguracje!

Zwycięstwem "Czarnych Koszul" zakończyło się spotkanie w Nowicach. Po bramkach Jaronia i Lecha, Nasz zespół wygrywa 2-1.

W pierwszej połowie Czarni oddali pole gospodarzom, ograniczając się tym samym do kontrataków. Niestety już w 15' po błędzie naszego obrońcy, napastnik "Venusa" wychodzi sam na sam ze Ślązakiem i świetnym lobem strzela gola na 1-0. Drużyna z Nowic przeważała, raz za razem groźnie atakując. Jedyną odpowiedzią Czarnych była "setka" po błędzie obrony, jednak Nasz napastnik nie trafił nawet w światło bramki(co za gamoń :D).

Po przerwie Czarni się przebudzili i pokazali, że stać ich na zwycięstwo. Po zamieszaniu w polu karnym Jaroń doprowadza do remisu. Chwilę później po rzucie rożnym, Tokarski trafia w poprzeczke. Gospodarze wiedząc, że Czarni przejęli inicjatywę, nastawili się na kontrataki i kilkukrotnie Ślązak ratował remis. W 86' do rzutu wolnego podszedł Lech i perfekcyjnym strzałem pokonał bramkarza z Nowic, dając tym samym zwycięstwo "Czarnym Koszulom".

Komplet punktów jedzie do Sieniawki, jednak gra zaprezentowana w dzisiejszym spotkaniu nie zasługuję na dobre słowo. Zatem panowie do treningów i w sobotę gramy o zwycięstwo z "Unią" Jaroszów!